Úřední hodiny studijního oddělení: 9:00 - 17:00
Executive Education | European Insitute of Finance and ManagementExecutive Education | European Insitute of Finance and ManagementExecutive Education | European Insitute of Finance and Management
9:00 - 17:00
studium@eifm.cz
Praha

Studium

Vzdělávací proces

Zkušenosti, tradice a praktický přínos

Postgraduální studium na EIFM nabízí především individuální rozvoj vedoucích pracovníků, který vás připraví na klíčové situace v oblasti podnikání a v současné globální společnosti a umožní vám čelit budoucím výzvám v rychle se vyvíjejícím světě. Tým našich profesorů a lektorů se skládá z vysoce nadšených a také uznávaných akademiků a odborníků, kteří jsou odhodlání předávat své znalosti a zkušenosti dále. Náš lektorský tým prezentuje více než 50 profesionálů ve svém oboru a nouze není ani o hostování a přednášky lektorů ze zahraničních společností či univerzit.

Tento internacionalismus a rozmanitost se projevuje nejen na fakultě mezi vyučujícími, ale odráží se i ve studentech, kteří mají více než 100 různých národností a my jsme velice pyšní na to, že můžeme rozvíjet studenty ze všech koutů světa. EIFM nabízí bohaté a osobně naplňující pracovní prostředí, které vychází z našich základních hodnot a je posíleno mezinárodními perspektivami.

Pomůžeme vám změnit pozici na vaší budoucí kariérní cestě a navázat celoživotní vazby, ze kterých budete těžit po celou svou pracovní kariéru.

V případě zájmu proto neváhejte a kontaktujte nás. My se těšíme na spolupráci a za každého nově příchozího člena týmu, který přinese nový impuls nejen mezi náš lektorský tým, ale také mezi naše studenty, jsme vždy nesmírně vděčni.